Ministerstwo Finansów analizuje możliwość wydłużenia okresu przejściowego w funkcjonowaniu Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF), w którym przedsiębiorcy nie ponoszą sankcji za błędy w obsłudze systemu. Informację tę potwierdził minister finansów i gospodarki Andrzej Domański, wskazując, że obecne regulacje mogą ulec zmianie na korzyść podatników. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, brak kar za...
